Медичне діагностичне обладнання необхідне для спрощення діагностики, швидкої постановки діагнозу і призначення терапії пацієнту. Лікарям необхідно мати допоміжні інструменти для своєї роботи, щоб у першу чергу, якісно і швидко реагувати на зміни в стані пацієнта.

ХЛР пропонує купити наступне діагностичне обладнання.

  1. Монітори пацієнти.

Призначені для вимірювання і моніторингу основних фізіологічних параметрів пацієнта. Вони дозволяють контролювати електрокардіограму, частоту дихання, насиченість крові киснем, частоту серцевих скорочень, артеріальний тиск, температуру.

  1. Пульсоксіметри.

Призначені для вимірювання насиченості артеріальної крові киснем і частоти пульсу. Датчик представлений у вигляді прищіпки, що легко надівається на палець. Ідеальне рішення для медичних установ, служб порятунку та спортивних організацій. Можна використовувати дорослим і дітям.

  1. Електрокардіографи.

Призначені для вимірювання біоелектричної активності серця. Вони використовуються у кардіологічних відділеннях лікарень, кардіодиспансерах, машинах швидкої допомоги й кабінетах надання екстреної допомоги.

Інтернет-магазин «MedHlr.com.ua» пропонує купити медичне діагностичне обладнання за доступними цінами з доставкою в усі міста України. У нас Ви знайдете сучасні моделі моніторів пацієнта, пульсоксиметрів, електрокардіографів та інших медичних приладів кращих світових виробників!

Підпишіться на розсилку

Будьте в курсі останніх новин, заходів та рішень