Головну роль у правильній постановці діагнозу пацієнту займає проведена діагностика та якісні достовірні лабораторні аналізи. Саме тому, особливу увагу при відкритті медичного центру та для підтримки роботи вже існуючих державних або приватних структур потрібно підходити до вибору клініко-діагностичного обладнання з великою відповідальністю.

Прилади для медичної лабораторії

ХЛР пропонує лабораторне обладнання Mindray та інших брендів для клініко-діагностичної лабораторії.

Гематологічні 3 diff і 5 diff аналізатори призначені для кількісних досліджень клітин крові у клініко-діагностичних лабораторіях. У нас представлена ​​лінійка продуктів під різні потреби та навантаження.

Аналізатори 3 diff використовуються для динамічного спостереження (моніторингу) за станом лейкоцитарної формули, в той час як аналізатори 5 diff, дозволяють провести скринінг норми та патології, скоротити ручний підрахунок лейкоцитарної формули і підвищити точність диференціального підрахунку лейкоцитів.

Ще один важливий і потрібний вид обладнання для кожної лабораторії - автоматичні біохімічні аналізатори та напівавтоматичні.

Автоматичні моделі повністю автоматизовані та виконують тести з усім набором необхідних реагентів і контролів. Помилки оператора виключаються повністю. А велика панель виконуваних тестів робить ці прилади незамінними для КДЛ.

Скринінг сечі дозволяє вчасно виявити захворювання та спостерігати за ефективністю проведеної терапії. Тому мати в своєму арсеналі аналізатор сечі просто необхідно.

Імунологічні аналізатори представлені у нас 3 типів:

  1. хемілюмінесцентні (ІХЛА) аналізатори
  2. імуноферментні (ІФА) аналізатори
  3. імунофлуоресцентний аналізатори.

Імунофлуоресцентний аналізатор представлений у вигляді експрес аналізатора.

Аналізатори електролітів і газів крові також займають почесне місце в лабораторії та дуже необхідні для ефективної постановки діагнозу пацієнту.

Як купити медичне лабораторне обладнання?

Дуже раді, що можемо запропонувати нашим клієнтам купити різноманітне лабораторне обладнання для клініко-діагностичної лабораторії в одному місці за доступними цінами на нашому сайті medhlr.com.ua. Наша мета не просто продати прилад, а бути корисними на кожному етапі співпраці.

Для замовлення скористайтеся кошиком сайту або зателефонуйте.

Підпишіться на розсилку

Будьте в курсі останніх новин, заходів та рішень