Для того щоб визначити збої та порушення в роботі внутрішніх органів, виявити запальні процеси або наявність інфекцій, а також визначити дисбаланс мікроелементів і водно-сольового обміну і т.д. пацієнтові призначають біохімічний аналіз крові. Цей вид дослідження у різний час виконували різними способами: спочатку ручним методом, незабаром напівавтоматичними приладами, а в даний момент все частіше використовують сучасний автоматичний прилад – біохімічний аналізатор.

Що таке сучасний біохімічний аналізатор?

Управління приладом здійснюється за допомогою комп'ютера.

Прилад виконує аналіз, піпетування зразку та реагентів, змішує реагенти, нагріває, обробляє і видає результати аналізу. Формулювання результату здійснюється за методикою заздалегідь заданій оператором.

Пристрій здійснює вимірювання цілого ряду біохімічних показників (електроліти, ліпіди, субстрати, ферменти)

Система повністю автоматизована та виконує тести з усім набором необхідних реагентів і контролів. Реагенти Mindray стабільні, гарантують точність, специфічність, лінійність і відтворюваність результату дослідження, що виключає «людський фактор».

Чому варто купити біохімічний автоматичний аналізатор Mindray?

По-перше, прилад виконує всю рутинну роботу, всі процеси автоматизовані, а інтерфейс дуже зручний і зрозумілий.

По-друге, мінімальний обсяг реакційної суміші, серед всіх марок представлених на ринку аналізаторів, всього 100 мкл.

По-третє, найнижча собівартість 1 дослідження.

По-четверте, аналізатор має функцію «екстрені проби» - виконання аналізів з максимальним пріоритетом одночасно з плановими аналізами в будь-який момент часу. Виконання 2-х завдань одночасно.

І найважливіше, автоматичні біохімічні аналізатори Mindray відрізняються високою продуктивністю, кількість виконуваних тестів стартує від 200 тестів за годину, в залежності від моделі.

ХЛР пропонує купити біохімічні аналізатори Mindray, а також інше обладнання для клініко-діагностичних лабораторій. Ми забезпечуємо повну інформаційну та сервісну підтримку наших клієнтів. Підключаємо прилади, налаштовуємо методики, навчаємо персонал, ви завжди можете на нас покластися!

Підпишіться на розсилку

Будьте в курсі останніх новин, заходів та рішень