Для того щоб визначити збої та порушення в роботі внутрішніх органів, виявити запальні процеси, а також визначити дисбаланс мікроелементів і водно-сольового обміну і т.д. пацієнтові призначають біохімічний аналіз крові. Цей вид дослідження у різний час виконували різними способами: спочатку ручним методом, незабаром напівавтоматичними приладами, а в даний момент все частіше використовують сучасний прилад – автоматичний біохімічний аналізатор.

Що таке сучасний біохімічний аналізатор?

Автоматичний біохімічний аналізатор - це прилад, що застосовується в клініко-діагностичних лабораторіях для досліджень та аналізу сироватки крові та інших біологічних проб: плазми, сечі, спинномозкової рідини. Широко застосовується в діагностиці та в дослідженнях цільної крові. 

Управління приладом здійснюється за допомогою комп'ютера.

Прилад виконує аналіз, піпетування зразку та дозування реагентів, змішує реагенти, нагріває, обробляє і видає результати аналізу. Формулювання результату здійснюється за методикою заздалегідь заданій оператором.

Пристрій здійснює вимірювання цілого ряду біохімічних показників (електроліти, ліпіди, субстрати, ферменти)

Система повністю автоматизована та виконує тести з усім набором необхідних реагентів і контролів. Реагенти Mindray стабільні, гарантують точність, специфічність, лінійність і відтворюваність результату дослідження, що виключає «людський фактор».

Чому варто купити біохімічний автоматичний аналізатор Mindray?

Залежно від бюджету та необхідних функцій можна  купити автоматичний або напівавтоматичний біохімічний аналізатор. Ми радимо звернути увагу на автоматичну модель.

  • По-перше, прилад виконує всю рутинну роботу, всі процеси автоматизовані, а інтерфейс дуже зручний і зрозумілий.
  • По-друге, мінімальний обсяг реакційної суміші, серед всіх марок представлених на ринку аналізаторів, всього 100 мкл. Найнижча собівартість 1 дослідження.
  • По-третє, аналізатор має унікальну технологію визначення глікогемоглобіну без необхідності залучення лаборанта до проведення пробопідготовки.   

І найважливіше, автоматичні біохімічні аналізатори Mindray відрізняються високою продуктивністю, кількість виконуваних тестів стартує від 200 тестів за годину, в залежності від моделі.

ХЛР пропонує купити біохімічні аналізатори Mindray, а також інше обладнання для клініко-діагностичних лабораторій. Ми забезпечуємо повну інформаційну та сервісну підтримку наших клієнтів. Підключаємо прилади, налаштовуємо методики, навчаємо персонал, ви завжди можете на нас покластися!

Також у нас ви можете придбати ветеринарний біохімічний аналізатор.

Підпишіться на розсилку

Будьте в курсі останніх новин, заходів та рішень