Медичний ендоскоп - це оптичне обладнання для дослідження важкодоступних порожнин організму людини, а також для проведення малоінвазивних лікувальних процедур. Сучасні ендоскопи відкривають широкі можливості для якісної діагностики та лікування різних захворювань внутрішніх органів. Оснащені новітніми оптичними технологіями, вони дають змогу детально вивчити структуру слизових оболонок внутрішніх органів, побачити найдрібніші зміни, а також здійснити забір зразків тканин для біопсії та малотравматичні хірургічні маніпуляції.

Ендоскоп медичний оснащений гнучкою трубкою з різним діаметром інструментального каналу, яка вводиться в порожнини досліджуваного внутрішнього органу людини для вивчення. Конструкція будь-якого ендоскопа включає камеру та джерело світла на дистальному кінці, зображення з яких виводиться на монітор ендоскопа. Таким чином, фахівець може більш детально розглянути структури внутрішніх органів на зображенні з високою роздільною здатністю. Також дистальний кінець ендоскопа оснащений системою подавання повітря, яке створює тиск всередині досліджуваного органу, необхідний для розкриття складок. Це забезпечує ендоскопісту ширший огляд усередині органу.

Напрямки застосування медичних ендоскопів

Ендоскопія - діагностична та терапевтична методика, що широко застосовується практично у всіх напрямках медицини:

  • гастроентерологія
  • пульмонологія
  • інтенсивна терапія
  • урологія
  • отоларингологія

Сучасні ендоскопи не тільки забезпечують максимальну інформативність дослідження, але також дозволяють зробити процедуру комфортною для пацієнта, що важливо, наприклад, у педіатрії. Технології плавного введення трубки ендоскопа – одна з ключових переваг, на якій фокусують увагу топові виробники ендоскопічного обладнання.

Гнучка ендоскопія

Купити ендоскоп медичний важливо у надійного постачальника. Так ви будете впевнені в тому, що обладнання буде доставлено у належному вигляді та з гарантією безкоштовної інсталяції, налаштування та подальшого сервісного обслуговування.

Гнучкі ендоскопи складаються з тонкої скловолоконної трубки, яка забезпечує високу маневреність, необхідну для дослідження звивистих важкодоступних порожнин. Наприклад, бронхів чи кишківника. До гнучких ендоскопів відносять:

Ендоскопічна система – незамінний інструмент для діагностики та лікування патологій внутрішніх органів. Високоточна оптика, провідні технології візуалізації, продумана конструкція з інтуїтивно зрозумілим управлінням забезпечують ендоскопістам чітку візуалізацію областей, що досліджуються, а також комфортні умови роботи під час проведення процедури.

Ціна ендоскопічної системи залежить від комплектації та технологій, які лежать в основі її роботи. Менеджери нашого магазину допоможуть підібрати ендоскопічну систему залежно від ваших завдань та бюджету.

Допоміжне ендоскопічне обладнання: інсуфлятор, течешукач, іригатор 

Для виконання деяких діагностичних та терапевтичних завдань в ендоскопії, в тандемі з ендоскопами має бути використане допоміжне обладнання – інсуфлятори, течешукачі та іригатори.

Інсуфлятор – медичні прилади, основне завдання яких полягає у подаванні контрольованого потоку вуглекислого газу в порожнини досліджуваних органів. Це забезпечує фахівцеві найкращий огляд оперативного поля. Сучасні інсуфлятори оснащені опцією налаштовуваного або автоматичного подавання газу, що гарантує захист від коливань його тиску.

Течешукач призначені для діагностики самого ендоскопа. Пристрій використовується для виявлення можливих протікань у конструкції ендоскопа. Ендоскопічні  ий течешукачі ALD-1 Aohua Endoscopy, який ви знайдете в нашому онлайн-магазині, оснащений інтегрованим в корпус системи дисплеєм, на який виводиться звіт про стан обладнання. Компактні габарити пристрою із настінним кріпленням дозволяють оптимально розмістити його у приміщенні.

Ендоскопічний іригатор – обов'язковий елемент парку обладнання ендоскопічного кабінету, необхідний для правильного догляду за ендоскопічним обладнанням.

У каталозі нашого ендоскопічного обладнання ви зможете знайти рішення, що оптимально задовольнить потреби вашого медичного закладу.

Ціна медичного ендоскопа в базовій комплектації вказана в нас на сайті. Якщо вам необхідно підібрати кастомне рішення, продуктові спеціалісти медичного підрозділу "ХЛР" нададуть вам всю необхідну інформацію та консультації.

Підпишіться на розсилку

Будьте в курсі останніх новин, заходів та рішень