Дерматоскоп - це оптичний пристрій, що використовується для дерматологічних досліджень пігментних плям, родимок, папілом та інших утворень на шкірі пацієнта. Завдяки якісній оптиці та світлодіодній підсвітці він дозволяє лікарю ретельно оглянути необхідну ділянку в десятикратному (або й більше) збільшенні.  

Сфери використання

Дерматоскопи є важливими інструментами для діагностики шкірних утворень, оскільки дозволяють побачити найдрібніші зміни на шкірі,  оцінити структуру та розташування судин чи пігментів. Діагностика меланом на ранній стадії теж можлива під час дерматологічного огляду. 90% виявлення меланом відбувається саме при первинному огляді, що дійсно свідчить про важливість та ефективність даного обладнання.

Пристрій є необхідним та активно використовується в профільних дермато-косметологічних клініках, відділеннях естетичної медицини, а також в лікарнях, де працюють лікарі-дерматологи.

Цифровий дерматоскоп

Цифровий дерматоскоп надає не лише повноцінний огляд утворень, а й завдяки програмному забезпеченню має можливість завантажувати знімки на комп’ютер для ще більш ретельного аналізу.

Обстеження з дерматоскопом не потребує анестезії та не спричиняє дискомфорту. Огляд може тривати п’ятнадцять хвилин, але при цьому пацієнт отримує детальний аналіз шкірних змін.

Цифровий дерматоскоп має ряд переваг, тому є необхідним інструментом в спеціалізованих дермато-косметологічних клініках, що зосереджені саме на шкірних захворюваннях.

Як обрати дерматоскоп?

Основні характеристики, на які слід звернути увагу, обираючи дерматоскоп:

  • діапазон масштабування (збільшення);
  • якість зображення;
  • освітлення;
  • зручність використання;
  • вартість;
  • бренд.

Яка вартість та де купити дерматоскоп?

Якщо вам необхідний якісний дерматоскоп, то купити його ви завжди можете в нас. Наша компанія пропонує обладнання німецького виробника LUXAMED: інноваційні електронні дерматоскопи кишенькового розміру, що гарантують 10-кратне збільшення зображення та роботу близько 100 000 годин.

Вибрати необхідну модель ви можете в каталозі на сайті.

Підпишіться на розсилку

Будьте в курсі останніх новин, заходів та рішень