Електрокардіографи
Електрокардіограф - це прилад, що допомагає швидко та точно діагностувати проблеми в роботі серця. Під час діагностики апарат ЕКГ зчитує та реєструє електричні імпульси, результати виводяться на електрокардіограму і лікар проводить аналіз показників.
Основні функції та завдання електрокардіографа
Прилад визначає важливі параметри, що дозволяють спеціалістам діагностувати різні серцеві патології та вчасно підбирати лікування.
Кардіограф визначає:
- частоту та регулярність серцевих скорочень;
- порушення та збої серцевого ритму (екстрасистоли, аритмії, тахікардії).
Отримана інформація допомагає виявити наявні аномалії та встановити діагноз, на основі якого й планується лікування.
Патології та захворювання, які можна діагностувати на основі даних ЕКГ:
- інфаркт;
- ішемія;
- блокади (порушення провідності);
- тромбоемболія легеневої артерії;
- гіпертрофія лівого шлуночка;
- інше.
Важливість апарату ЕКГ складно переоцінити, тому купити електрокардіограф слід всім медичним закладам, робота яких зосереджена на лікуванні та вчасному реагуванні на критичні стани пацієнтів. Мати дане обладнання повинні ЦПМД, для первинної діагностики та можливості визначити гострі стани пацієнтів. В обов'язковому порядку електрокардіографи повинні бути у кардіологічних відділеннях, у кардіодиспансерах, в палатах реанімації та екстреної медичної допомоги, у приватних клініках, а також машинах швидкої допомоги.
Види електрокардіографів
За вагою та можливістю транспортування прилади поділяють на:
- портативний електрокардіограф, який можна використовувати не лише в клініках та швидких, а й в офісах та вдома. Даний апарат ЕКГ має автономне джерело живлення та невелику вагу, тому легко переноситься.
- стаціонарний електрокардіограф використовують в лікарнях та медичних закладах. Такий апарат ЕКГ потребує постійного приєднання до мережі.
Електрокардіограф багатоканальний
Сучасні електрокардіографи відрізняються також за кількістю каналів. Трьохканальний, шестиканальний та дванадцятиканальний.
- Чим більше каналів, тим більша деталізація інформації про роботу серця.
- Дванадцятиканальний ЕКГ може виявити патології, які можуть бути пропущені на трьох або шести каналах
Детальніше про відмінність видів багатоканальних ЕКГ:
- трьохканальні. Частіше використовуються для швидкого аналізу стану серця. Можуть використовуватися в польових умовах, оскільки мають легку вагу. Також, пристрої оснащені термопринтером, що дозволяє роздрукувати кардіограму. Дані вимірювання можна переносити на інші персональні носії. Сучасні моделі мають функцію дефібриляції, що дозволяє знизити ризик загострення серцевих захворювань.
- шестиканальні. Дані прилади можуть бути корисними для більш детального вивчення, наприклад, при підозрі на серцеві аритмії. Результати ЕКГ можна роздрукувати, а дані досліджень зберігаються у приладі, оскільки він має великий обсяг пам'яті.
- дванадцятиканальні. Мають обсяг пам'яті значно більший ніж у інших. Дані досліджень можна надсилати по електронній пошті. Застосовуються для широкого спектра досліджень, включаючи діагностику інфаркту міокарда, аритмій, патології провідності серця та інших серцевих захворювань.
Кожен з цих типів ЕКГ має свої особливості і застосування в залежності від потреб діагностики та медичного обстеження.
Де купити електрокардіограф?
Купити електрокардіограф ви можете в нашому інтернет-магазині, оформивши замовлення онлайн. Або зв’яжіться з нами за номером +380 (44) 494-43-34 і ми проконсультуємо вас з приводу технічних характеристик та допоможемо вибрати апарат екг, який відповідатиме потребам та фінансовим можливостям вашої організації.