Сортувати:
   

Дефібрилятори - медичні пристрої, що допомагають відновити порушений серцевий ритм. Завдяки електричному розряду (імпульсу), що надходить від електродів в тіло, відбувається скорочення міокарда та стабілізується робота серцевого м’яза.   

Таким чином, дефібрилятори мають такі завдання:

 1. виявити нестабільні скорочення;
 2. надіслати розряд;
 3. відновити ритм. 

Види дефібриляторів

Ручний, автоматичний або комбінований тип управління

 • ручний дефібрилятор - потребує ручного регулювання подачі імпульсів;
 • автоматичний дефібрилятор - самостійно аналізує та визначає потужність розряду;
 • дефібрилятор з комбінованим типом управління поєднує в собі функції ручного та  автоматичного.

Зовнішній дефібрилятор (неінвазивний)

Портативний дефібрилятор,  що розташовується за межами тіла пацієнта, а імпульси потрапляють до серця через електроди, що кріпляться до грудної клітини.

Внутрішній дефібрилятор (інвазивний)

Пристрій невеликого розміру, який поміщається всередину тіла на момент хірургічних маніпуляцій та має прямий контакт з серцевим м’язом.

Біфазний дефібрилятор

Характеризується зміною полярності електродів, що значно збільшує шанси на відновлення ритму з першого розряду (ефективність 90%). 

Монофазний (одноімпульсний) дефібрилятор

В даних приладах електричний струм рухається в одному напрямку. Потребують високого рівня енергії та мають процент успішності нижчий за біфазні моделі (близько 60%).

ХЛР пропонує сучасні автоматичні біфазні дефібрилятори як для медичних закладів, так і для місць громадського користування,  а також професійний дефібрилятор-монітор. 

Автоматичний зовнішній дефібрилятор (AED): як користуватися?

Автоматичні дефібрилятори з біфазним розрядом є найпопулярнішими моделями. Вони відносно легкі, портативні та зрозумілі в налаштуваннях, тому користуватися ними можуть люди, що не проходили відповідних курсів. Такими дефібриляторами облаштовані школи, стадіони, відділення невідкладної допомоги, вокзали та інші громадські місця.

Звісно ж основною перевагою медичного пристрою, є простота у використанні та детальні голосові підказки для надання швидкої та якісної домедичної допомоги.

Стандартна комплектація AED:

 • дорослий електрод (використовується для дорослих та дітей з вагою понад двадцять п’ять кілограмів та старше восьми років);
 • опційно докомплектується дитячим електродом (використовується для немовлят та дітей з вагою менше ніж двадцять п’ять кілограмів та віком до восьми років);
 • основний блок (може мати дисплей та маркування-підказки);
 • акумулятор;
 • посібник користувача.

Автоматичний дефібрилятор аналізує та контролює серцеві ритми та надає розряд автоматично, тому може використовуватися непрофесіоналом, але відповідність інструкціям є обов’язковою. Напівавтоматичні пристрої контролюють стан, але сам момент розряду має здійснюватися рятувальником.

Купити дефібрилятор: де і яка ціна?

Як бачимо, дані медичні пристрої бувають різними. Від комплектації та типу управління залежить ціна. Купити дефібрилятор ви можете на нашому сайті, ознайомившись з асортиментом та оформивши замовлення онлайн. Або ж зателефонуйте нам і отримайте детальну консультацію.

Підпишіться на розсилку

Будьте в курсі останніх новин, заходів та рішень