Дефібрилятори
Дефібрилятори - медичні пристрої, що допомагають відновити порушений серцевий ритм. Завдяки електричному розряду (імпульсу), що надходить від електродів в тіло, відбувається скорочення міокарда та стабілізується робота серцевого м’яза.
Таким чином, дефібрилятори мають такі завдання:
- виявити нестабільні скорочення;
- надіслати розряд;
- відновити ритм.
Види дефібриляторів
Ручний, автоматичний або комбінований тип управління
- ручний дефібрилятор - потребує ручного регулювання подачі імпульсів;
- автоматичний дефібрилятор - самостійно аналізує та визначає потужність розряду;
- дефібрилятор з комбінованим типом управління поєднує в собі функції ручного та автоматичного.
Зовнішній дефібрилятор (неінвазивний)
Портативний дефібрилятор, що розташовується за межами тіла пацієнта, а імпульси потрапляють до серця через електроди, що кріпляться до грудної клітини.
Внутрішній дефібрилятор (інвазивний)
Пристрій невеликого розміру, який поміщається всередину тіла на момент хірургічних маніпуляцій та має прямий контакт з серцевим м’язом.
Біфазний дефібрилятор
Характеризується зміною полярності електродів, що значно збільшує шанси на відновлення ритму з першого розряду (ефективність 90%).
Монофазний (одноімпульсний) дефібрилятор
В даних приладах електричний струм рухається в одному напрямку. Потребують високого рівня енергії та мають процент успішності нижчий за біфазні моделі (близько 60%).
ХЛР пропонує сучасні автоматичні біфазні дефібрилятори як для медичних закладів, так і для місць громадського користування, а також професійний дефібрилятор-монітор.
Автоматичний зовнішній дефібрилятор (AED): як користуватися?
Автоматичні дефібрилятори з біфазним розрядом є найпопулярнішими моделями. Вони відносно легкі, портативні та зрозумілі в налаштуваннях, тому користуватися ними можуть люди, що не проходили відповідних курсів. Такими дефібриляторами облаштовані школи, стадіони, відділення невідкладної допомоги, вокзали та інші громадські місця.
Звісно ж основною перевагою медичного пристрою, є простота у використанні та детальні голосові підказки для надання швидкої та якісної домедичної допомоги.
Стандартна комплектація AED:
- дорослий електрод (використовується для дорослих та дітей з вагою понад двадцять п’ять кілограмів та старше восьми років);
- опційно докомплектується дитячим електродом (використовується для немовлят та дітей з вагою менше ніж двадцять п’ять кілограмів та віком до восьми років);
- основний блок (може мати дисплей та маркування-підказки);
- акумулятор;
- посібник користувача.
Автоматичний дефібрилятор аналізує та контролює серцеві ритми та надає розряд автоматично, тому може використовуватися непрофесіоналом, але відповідність інструкціям є обов’язковою. Напівавтоматичні пристрої контролюють стан, але сам момент розряду має здійснюватися рятувальником.
Купити дефібрилятор: де і яка ціна?
Як бачимо, дані медичні пристрої бувають різними. Від комплектації та типу управління залежить ціна. Купити дефібрилятор ви можете на нашому сайті, ознайомившись з асортиментом та оформивши замовлення онлайн. Або ж зателефонуйте нам і отримайте детальну консультацію.