Визначення ретикулоцитів у діагностиці анемії та оцінка ефективності їх терапії

Шановні партнери! Пропонуємо рішення для автоматичного визначення ретикулоцитів у діагностиці анемії та оцінка ефективності їх терапії

Визначення ретикулоцитів

Ретикулоцити – це первинні клітини, з яких надалі виходять еритроцити. Ретикулоцити з’являються в кістковому мозку з еритроїдних клітин, нормобластів.Зберігаються в ньому до 36-44 годин, а потім потрапляють в кров, де дозрівають протягом 24-30 годин і перетворюються в зрілі еритроцити. Визначення ретикулоцитів є важливим показником, що відображає регенеративні властивості кісткового мозку. 

Все про ретикулоцити

Відхилення від норми ретикулоцитів

Підвищення рівня ретикулоцитів може свідчити про: анемії: гемолітична, гостра постгеморагічна, дефіцитні після лікування (залізо, фолієва кислота, вітамін В12), після спленектомії, пухлинні метастази у кістки, лікування еритропоетином, після трансплантації гемопоетичних клітин.

Зниження рівня ретикулоцитів говорить про: апластичну анемію, апластичні кризи при гемолітичних анеміях, не кориговану анемію внаслідок дефіциту вітаміну B12.

Коли призначають діагностику ретикулоцитів?

Основним показаннями для визначення ретикулоцитів в крові є діагностика анемій і оцінка ефективності їх терапії.

Рекомендації

Ретикулоцити не входять до складу загального аналізу крові, тож не є рутинним аналізом. Якщо ці елементи з'явилися в периферичній крові, лікарю варто ретельно обстежити пацієнта на предмет кровотечі або патологій кісткового мозку.

Автоматичний аналіз ретикулоцитів на гематологічному аналізаторі BC-780 (R) Mindray

BC-780 (R), Mindray - це кількісний автоматичний гематологічний аналізатор, призначений для діагностики in vitro у клінічних лабораторіях. З його допомогою можна виконувати клінічний аналіз крові, диференціювати лейкоцити на 5 субпопуляцій, вимірювати концентрацію гемоглобіну, визначати кількість ядровмісних еритроцитів та ретикулоцитів пробах крові, а також проводити аналіз біологічних рідин

Висока продуктивність (80 тестів/год) – перевага для лабораторій з великим щоденним потоком аналізів проб крові. 
Аналізатор з функцією вимірювання ШОЕ.

Вартість гематологічного автоматичного аналізатора BC-780 (R), Mindray - 1 370 000 грн

Завантажити КП

ЗАМОВИТИ гематологічний автоматичний аналізатор BC-780 (R) Mindray

Для замовлення зв’яжіться зі своїм менеджером або телефонуйте за номером
+380 (67) 240-41-96

Слава Україні!

0 коментарів
Залиште свій коментар про цю статтю
Додати коментар
Підпишіться на розсилку

Будьте в курсі останніх новин, заходів та рішень