BC-6000, Mindray – новітнє рішення у сучасній гематології!

Сьогодні розповімо про автоматичний гематологічний аналізатор BC-6000 – масштабний прилад, що включає блок обробки проб, блок управління даними, блок виведення результатів і додаткове приладдя.

Замовити

Про метод дослідження

У приладі використовується метод імпедансу, розсіювання лазерного світла та технологія аналізу клітин SF Cube (тривимірний аналіз на основі даних про розсіювання лазерного світла під двома кутами та сигналів флуоресценції) для диференціювання й підрахунку клітин. Для вимірювання гемоглобіну використовується колориметричний метод.

Можливості BC-6000, Mindray

Аналізатор підтримує два режими роботи CBC, CBC+DIFF

Розрахований на великий потік досліджень – 110 тестів/год. При такій кількості досліджень, собівартість одного дослідження складає всього 10 гривень.
Прилад визначає основні гематологічні показники крові, а також рідини організму.
Аналізує венозну та капілярну кров, а також можна робити попереднє розведення.

Визначає 29 параметрів у цільній крові: WBC,Lym%,Mon%,Neu%,Bas%,Eos%,IMG%,Lym#,Mon#,Neu#,Eos#,Bas#,IMG#,RBC,HGB,HCT,MCV,MCH,MCHC,RDW-CV,RDW-SD,NRBC#,NRBC%,PLT,MPV,PDW, PCT,P-LCR,P-LCC.

Аналізатор дозволяє працювати з такими видами рідин організму: асцидна, спинномозкова, плевральна, синовіальна рідини.

Визначає 7 параметрів: WBC-BF, TC-BF#, MN#, MN%, PMN#, PMN%, RBC-BF

Маленький об'єм зразка дозволяє використовувати прилад у педіатричних відділеннях та відділеннях неонтології.
Додатково в комплекті поставки пропонується спеціально розроблений програмний продукт LabExpert, який поширює можливості керування процесом дослідження, надає можливість візуалізації дифереціювання лекоцитів, можливості валідації результату, внесення коментарів та в он-лайн режимі внесення даних цитологічного підрахунку лейкоцитарної формули.

Як купити автоматичний гематологічний аналізатор BC-6000, Mindray

Прилад у наявності. Оформіть замовлення через кошик сайту або телефонуйте по вказаним телефонам. Даний аналізатор можливо придбати під реагентний контракт. Отримайте детальну консультацію – зателефонуйте нам!

0 коментарів
Залиште свій коментар про цю статтю
Додати коментар
Підпишіться на розсилку

Будьте в курсі останніх новин, заходів та рішень