Коагулометри
Безперебійна та здорова циркуляція крові в організмі людини - запорука здорового та повноцінного життя. Функція гемостазу підтримує кров в рідкому стані та забезпечує своєчасне згортання під час пошкоджень судин та кровотечах.
Щоб визначити порушення в системі гемостазу та кровообігу лікарі використовують спеціальні пристрої.
Коагулометри: принцип дії та застосування
Коагулометр - це медичний пристрій, що використовуються для аналізу крові та діагностики гемостазу. З його допомогою визначається швидкість згортання крові, що допомагає лікарям поставити правильний діагноз в загальній клінічній ситуації та підібрати лікування.
Коагулометри є незамінними при діагностуванні серцево-судинних захворювань, захворювань крові та печінки, а також у випадках використання антикоагулянтів, коли пацієнт потребує систематичного контролю протромбінового часу.
Принцип дії приладів полягає у фіксації часу формування згустку фібрину в тестовій суміші. Залежно від методу фіксації коагулометри поділяються на механічні та оптичні.
Коагулометри механічного типу
Фіксують зміну швидкості зсідання тестової суміші за допомогою кульки або іншої деталі. Більшість коагулометрів механічного типу є кульковими.
Коагулометри оптичного типу
Фіксують зміни в оптичних характеристиках зразка. Деякі прилади можуть поєднувати в собі механічний та оптичний принцип фіксації.
Види коагулометрів
Пристрої можуть бути стаціонарними та розміщуватися безпосередньо в лікувальних закладах, а також портативними, які легко носити з собою.
За кількістю каналів існують одноканальні, двоканальні, чотирьохканальні та багатоканальні коагулометри. Чим більша кількість каналів, тим більша продуктивність. Зазвичай кількість каналів не перевищує десяти та завжди кратна двом.
Автоматичний коагулометр
Сучасний медичний пристрій, що забезпечує проведення досліджень з використанням різних методів детекції: хромогенних, імунологічних, клотингових. Один із таких пристроїв - коагулометр автоматичний С3100 від Mindray, що досліджує багато параметрів: тромбіновий, протромбіновий час, розрахунковий фібриноген, фактори згортання, антитромбін та інше.
Такі коагулятори повністю автоматизовані та надають точні та надійні результати. Мають програмований інтерфейс і функцію запам’ятовування результатів досліджень.
Напівавтоматичний коагулометр
Виконує менше функцій та має обмежені тестові параметри порівняно з автоматичними приладами. Даний аналізатор здійснює перевірку наявності фібрину в плазмі механічним методом тестування. Серед ефективних напівавтоматичних моделей можна виділити: коагулометр напівавтоматичний 4-канальний SF-400 Succeeder.
Де купити коагулометр та яка ціна?
Ціни на коагулометри залежать від обраної моделі. Автоматичні прилади коштують дорожче, адже функціонал набагато ширший та систематизований.
Купити коагулометри можна на нашому сайті. Обирайте модель, яка вам підходить, та оформлюйте онлайн замовлення. Або зв'яжіться з нами для консультації.