• Все про товар
 • Характеристики
 • Відгуки (0)
 • Відео
 • Для тендерів
 • Комплектація
GMA5 протипролежневий комірковий матрац GI-EMME

GMA5 протипролежневий комірковий матрац GI-EMME

Артикул: GMA5
В наявності
Виробник: GI-EMME (Італія), Максимальне навантаження: 120 кг, Тип: Комірковий матрас, Гарантія: 24 місяці, Матеріал: полівінілхлорид, Розмір матрацу: 200х90х7 см, Розмір пакування: 28х18.5х16.5 см
1649грн
Опис
Опис

Матраци Gi-EMME (Італія) мають сертифікацію МОЗ України та сертифікат якості ISO.

Виріб італійської компанії призначений для профілактики і лікування пролежнів I-II ступеня. Рекомендовано до використання пацієнтам з важкими захворюваннями опорно-рухової та центральної нервової системи. Матрац можна використовувати як в домашніх, так і в стаціонарних умовах.

 

Ідеальне рішення для лежачих хворих і всіх пацієнтів з порушенням опорно-рухової системи. Єдиний в Україні антипролежневий матрац, повністю вироблений в Італії на оригінальному обладнанні компанії Gi-EMME. Найбільш безшумна модель в своєму класі за рахунок унікальної антивібраційної системи.

Показання до застосування матрацу GMA5

Комірковий матрац GMA 5 з компресором італійського бренду запобігає утворенню пролежнів у лежачих хворих, а також ефективно допомагає боротися з пролежнями, що взже з’явились. Показаний при захворюваннях, які позбавляють людину можливості пересуватися самостійно і примушують весь час проводити в горизонтальному положенні:

 • Порушення опорно-рухової системи.
 • Захворювання центральної нервової системи.
 • Соматичні захворювання тяжкого ступеня.
 • Інші ситуації, що тимчасово позбавляють можливості вільно пересуватись.

Функціональні особливості

Матрац оснащений потужним компресором, в лічені хвилини створює тиск до 120 мм ртутного стовпа. Унікальна технологія дозволяє утримувати необхідний рівень тиску повітря, завдяки чому матрац не просідає, підтримуючи тіло хворого і виконуючи свої функції гранично довго. Компресор оснащений вібропоглинаючою системою, за рахунок чого рівень шуму падає в кілька разів. Таким чином, періодична підкачка повітря для підтримки пружності виробу не доставить дискомфорту навіть в нічний час.

Виріб розрахований для пацієнтів вагою до 110 кг. Граничний рівень навантаження - 120 кг.

Переваги матрацу GMA 5

 • Доведена ефективність в боротьбі з пролежнями. Вже протягом першого тижня використання ви відчуєте зміни в кращу сторону. Купуючи в профілактичних цілях, ви можете бути впевнені в тому, що така проблема, як пролежні, обійде вас стороною.
 • Потужний і тихий компресор. Підкачка повітря займає не більше 5 хвилин, при цьому рівень шуму гранично низький.
 • Надійний клапан не дозволяє повітрю виходити з повітряних камер, завдяки чому матрац чудово виконує свої функції, підтримування рівню тиску повітря.
 • Зручний у догляді. Поверхня виробу являє собою полотно ПВХ, яке легко миється мильною водою і швидко сохне.

Антипролежнева система складається з 2-х частин:

 1. Матрац. Оснащений двома камерами, куди надходить повітря, а також надійним клапаном. Виготовлений із ПВХ. Перфорована поверхня забезпечує лікувально-профілактичний ефект. Розмір виробу - 200 х 90 х 6,5 см.
 2. Аерокомпресор. Автоматично подає повітря, оптимальний цикл роботи - 12 хвилин. Оснащений антивібраційною системою для зниження рівня шуму. Створює тиск від 70 до 120 мм ртутного стовпа.

Рекомендації по експлуатації

Перед початком використання уважно ознайомтесь з інструкцією. Переконайтеся в тому, що матрац не контактує з гострими предметами, здатними порушити його цілісність.

Постеліть пористий матрац поверх звичайного таким чином, щоб сполучні трубки були в області ніг. Компресор необхідно встановити в безпосередній близькості: повісити на стіну або бічну сторону ліжка.

Не допускайте знаходження матраца під впливом прямих сонячних променів або інших джерел тепла.

Здійснюйте регулярну санітарно-гігієнічну очистку виробу за допомогою неагресивних миючих засобів. Наприклад, ви можете використовувати звичайне мило. Ретельно змийте мильну воду і дайте виробу просохнути. Мийте виріб в надутому стані, зберігати матрац необхідно в здутому і акуратно складеному вигляді.

Рекомендації лікарів

Найбільший терапевтичний ефект досягається при правильному підборі рівня тиску. Щоб його перевірити, проведіть пальцями між комірчаним і звичайним матрацом в області сідниць пацієнта. Якщо тиск підібрано правильно, то ви зможете провести двома пальцями з деяким зусиллям. Якщо пальці проходять занадто вільно, то слід збільшити тиск; якщо навпаки, не проходять - зменшіть тиск.

Характеристики

Тип

комірковий матрац

Максимальне навантаження, кг

120

Гарантія, місяців

24

Матеріал

полівінілхлорид

Рівень тиску, мм. рт. ст.

70 -120

Розмір матраца, см

200х90х6,5

Оптимальний цикл подачі повітря, хв

8-10

Потужність компресора

7 Вт

Відгуки (0)
0 відгуків
Залиште свій відгук про цей товар
Написати відгук
Відео
Для тендерів
Повний пакет документів
Повноцінний захист проекту
За вами буде закріплений персональний менеджер
Супровід проекту від замовлення до відвантаження товару
Спеціальні ціни для наших партнерів
Залишити заявку
Комплектація

полотно матраца

компресор

з'єднувальні повітряні шланги

опис і інструкція по збірці і використанню

гарантійний лист

Підпишіться на розсилку

Будьте в курсі останніх новин, заходів та рішень